הודעה על כוונה להתקשר עם ספק יחיד

עיריית נוף הגליל (להלן: "העירייה"), מודיעה בזאת על כוונתה להתקשר עם חברת סופרסי אי איי (With) בע"מ, אשר הינה ספק יחיד לצורך הזמנת השירות כדלהלן: 

"מתן שירותים של מרחב קהילתי, פתרון סליקה מובנה, עוזר קהילתי ומערכת ניהול ותובנות על הקשרים בתוך הקהילות וזאת לתקופה של 12 חודשים."

חברת סופרסי אי איי בע"מ (With) היא חברה אשר מספקת מערכת מתקדמת לניהול ובנייה של קהילות תושבים הכוללת אפשרות ליוזמות, שיתוף ציבור ויצירת כלכלה קהילתית, מערכת דיוור והפצת מסרים בWhatsApp, איסוף וניתוח הדאטה הנאסף לצורך חיזוק וביסוס הקהילה.

למערכת התועלות הבאות:

 1. מרחב קהילתי – אתר אינטראקטיבי מאופיין לפי כל קהילה:
  • פלטפורמה בה הצעירים והצעירות, עסקים וארגונים שונים יכולים להשתתף, להירשם וליצור אירועים ופעילויות.
  • מערכת סליקה ותשלום הכוללת אפליקציית ביט, הטבות באמצעות קוד QR, יצירת טפסים ואישורי תשלום הנשלחים ישירות למשתתפים.
  • ממשק וחווית משתמש – עשרות מודלים שונים, החל מאירועים בקהילה ועד השכרת מרחבי למידה.
  • אפליקציה (יישומון) במיתוג עיריית נוף הגליל הזמינה להורדה ב־App Store (iOS) וב־Play Store (Android).
 2. צ'טבוט ביישומון WhatsApp – לכל אחד מהפרויקטים השונים בשלוחותיה של עיריית נוף הגליל:
  • יכולת לתקשר עם צעירים בפלטפורמה המועדפת עליהם (WhatsApp, SMS, מיילים) על בסיס הפעולות וצורת ההשתתפות שלהם.
  • שליחה של אישורי רישום והשתתפות, קוד QR, תזכורות, קישורים ליישומון ZOOM באירועים מקוונים ועוד.
  • שליחה של תזכורות וקישורים למנהל הקהילה לאישור יוזמות, פעילויות ואירועים – דבר אשר מוריד את עומס העבודה, מאפשר עצמאות וניהול יעיל.
 3. מערכת ניהול ותובנות (People Relationship Management):
  • מערכת ניהול ידע ותובנות האוספת מידע על צעירים וצעירות בפרמטרים של העדפות, טרנדים, צרכים, זיהוי מובילים ויוצרים ועוד.
  • ניהול תשלומים והפקדת דוחות.
  • יכולת לייצא ולייבא נתונים ודוחות אקסל.

יתרונות המערכת:

 1. איגום כלל האירועים לכדי לוח אירועים נגיש איכותי ונוח למשתמש אשר יכיל את כלל אירועי העיר כולל אירועים קהילתיים.
 2. אפשרויות תשלום מתקדמות – סליקה באשראי ישירות לסעיפי עירייה ייעודיים. תזכורות וחשבוניות באמצעות יישומון WhatsApp.
 3. יכולות איסוף ופילוח דאטה וטרגוט קבוצות תושבים על־פי העדפות, רמת מעורבות בקהילה, תחומי עניין ודמוגרפיה.
 4. דיוור באמצעות WhatsApp בצורה חוקית וסדירה מול ״Meta״ ישראל.

על פי חוות הדעת של הגורם המקצועי – חברת סופרסי אי איי בע"מ (With), הינה בקיאה ברזי הנושא ובעל פטנט מוגן וייחודי בתחום.

מצ"ב העתק חוות דעת הגורם המקצועי על נספחיה.

אדם הסבור כי קיים ספק אחר המסוגל לבצע את ההתקשרות, רשאי לפנות אל העירייה, למחלקת הרכש, באמצעות דואר אלקטרוני : [email protected]   וזאת עד ליום 14/05/2023 בשעה 12:00.

בברכה,

עיריית נוף הגליל

חוות דעת מקצועית אודות ספק יחיד באספקת עבודה לשירות:

זה מספר שנים שאנו מחפשים פתרון לדיוור תושבים באמצעות WhatsApp, זאת מתוך הבנה כי מדובר ברשת המסרים עם אחוזי השימוש הגבוהים בישראל (מעל 90%). יתרה מזאת, באתר הנוכחי שלנו, אנו נתקלים בקשיים ביצירת לוח אירועים אחיד לרשת המתנ"סים, עיריית נוף הגליל, אגף החינוך הבלתי הפורמלי ועוד. המענה שחברת With מספקת באמצעות אדמינים (מנהלנים) הוא אידאלי ונראה אחיד בצד התושב. לבסוף, איסוף המידע של המערכת יאפשר לנו פילוח איכותי לדיוור תושבים לפי תחומי העניין שלהם. בפן המוניטרי, אפשרות הסליקה הנוכחית של עיריית נוף הגליל לוקה בהיעדר אחידות, וכל אגף ומחלקה משתמשים במערכות סליקה שונות.

פלטפורמת With מהווה פתרון חכם וייחודי לניהול קהילות המאפשר בין היתר שיתוך, מעורבות, תקשורת ופילוח של חברי וחברות הקהילה סביב נושאים חברתיים, כלכליים וסביבתיים. הפלטפורמה מאפשרת לייצר מגוון פתרונות לפי צרכי הקהילה, על־ידי מתן כלי ניהול יעלים למנהלים ולמנהלות, ליווי מקצועי וקבלת החלטות מבוססות דאטה.

פלטפורמת With מספקת פתרון הוליסטי (one-stop-shop) הכולל: מרחב קהילתי, מערכת ניהול ידע, מערכת סליקה וצ'טבוט אוטומטי לתקשורת ישירה. כל אלו מאפשרים חווית משתמש נוחה ונגישה המגדילה את אחוז ההשתתפות ואת תחושת השייכות לפרויקטים השונים ולעיר נוף הגליל.

הפתרון מאגד מגוון של שירותים וכלים המאפשרים לנהל את מרבית העשייה והפעילות העירונית על שלל שלוחותיה במקום אחד, בצורה גמישה ובהתאמה אופטימלית, ללא צורך בכלים נוספים. המוצר מאפשר אוטונומיה למרחבים ולמחלקות, תקשורת ישירה עם משתמשי הקצה וכר פורה ליצירת מעורבות ועשייה, תוך צמצום זמן עבודה אדמיניסטרטיבית.

בהינתן מכלול השירותים שניתנים לעיריית נוף הגליל על־ידי החברה, החברה מציעה מחיר זול משמעותית מאפשרות של קבלת השירותים השונים באופן נפרד ומפסקים שונים.

הפנייה בנוגע לאופן ההתקשרות נעשית לאחר תהליך שימוש ואפיון ארוך הנעשה ונבנה על־פי הצרכים של הפרויקטים השונים בעיריית נוף הגליל ושלוחותיה.

אי לכך ובהתאם לאמור לעיל, אני מוצא את חברת With החברה היחידה שנותנת מענה לכלל האתגרים שהובאו לעיל. החברה מציגה רזומה מרשים של התקשרות עם 50 רשויות מקומיות ביניהם עיריית תל-אביב־יפו, עיריית ירושלים, עיריית נתניה ורשויות מקומיות ברחבי ארה"ב.

ההתקשרות מול הספק מוערכת בכ־215 אלש"ח. לאורך מגוון השירותים הרחב שהספק מציע, ובהתחשב בצרכים השונים של התחומים, הסכום עשוי להשתנות בהתאם לאפיון ולצרכים שעולים במרוצת הזמן.

עיקרי חוות הדעת של בעל הסמכות המקצועית בעיריית נוף הגליל היא, כי בהתאם למצב הדברים בפועל, ומבדיקה שנערכה באמצעות חיפוש במקורות מידע אינטרנטיים וכן כעולה ממסמכים שהעבירה החברה, החברה הינה הספק היחיד המסוגל לספק לעיריית נוף הגליל את השירותים האמורים.

אין לי צל של ספק כי רק חברת סופרסי אי איי בע"מ (With) תוכל לספק את הפלטפורמה ואת השירות המתואר לעיל בצורה המוצלחת ביותר.

למיטב ידיעתי ובדיקתי אין בארץ עוד חברה שתעמוד בסטנדרטים כאלה.

בברכה,

דניאל בינדמן, עוזר מנכ"ל

עיריית נוף הגליל

13620512448