הודעה לציבור

לקוחות יקרים,

בעקבות הודעת משרד הבריאות על חולה מס' 254 בקורונה שביקר/ה בסניף Merkaza נוף הגליל, הרינו לעדכן כי החולה ביקר/ה בסניף נוף הגליל ביום שישי 13.3.2020 (ולא ביום חמישי כפי שפורסם בהודעת משרד הבריאות) בין השעות 14:20 ועד 16:34.

להלן המועד והמסלול המדויק של החולה בסניפינו וזאת לאחר בדיקה מדוקדקת במצלמות הסניף:

בשעה 14:20 – הגעה לחניון כחול בקומה 3 וירידה במעלית לקומה 0

החולה ביקר/ה בקומת המסעדות ( קומה 1 ) במסעדת  הפיצה

החולה ביקר/ה במחלקת החלב בקומה 0

החולה ביקר/ה במחלקת הפיצוחים בקומה 0

החולה ביקר/ה במחלקת המשקאות הקלים בקומה 0

בשעה 16:34 – החולה יצא/ה מהסניף דרך מעליות היציאה לחניון כחול בקומה 3

כל מי שהיה בקרבת החולה במיקומים המצוינים מעלה, מתבקש לדווח על כך מידית למשרד הבריאות ולנהוג על פי ההנחיות.

עובדי merkaza שבאו במגע ו/או נכחו בקרב החולה, קיבלו הודעה על כך, אינם מתייצבים לעבודה ונתבקשו לשהות בבידוד עפ"י הנחיות משרד הבריאות.

בכל מקרה, אנו פועלים בכפוף להנחיות של משרד הבריאות, משטרת ישראל וקברניטי רישוי העסקים העירוני.

כחלק מאמצעי הזהירות  וההקפדה אותם נוקטת החברה, החל מתחילת התפשטות וירוס הקורונה ברחבי המדינה, ביצענו פעולות משמעותיות לשמירה על ההיגיינה בסניפי הרשת בירכא ובנוף הגליל.

הפעולות שננקטו כוללות חלוקת מגבונים לחיטוי העגלות, חלקות כפפות חד פעמיות בכניסות לסניפים, התקנת מכשירים לחיטוי ידיים ב – 10 עמדות שונות בסניף, חלוקה למדורים מופרדים בקופות עפ"י דרישת משרד הבריאות והממונה על מחלקת רישוי העסקים העירוני.

למעט פעולות אלו, אנו מקפידים על ניקיון וחיטוי יומיומי של כל מחלקות הסניפים עפ"י הנחיות ופיקוח של משרד הבריאות.

בנוסף, בוצעו הדרכות להעלאת המודעות בקרב העובדים לשמירת היגיינה ברמה הגבוהה ביותר. כפי שהודיע ראש הממשלה, עסקים מהסוג שלנו הם עסקים חיוניים לשעת חירום והם פועלים במתכונת מלאה. עובדי Merkaza  עושים כל שביכולתם על מנת לספק לכל הלקוחות שלנו את הנדרש בימים אלו. אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לשמור על מרחק של 2 מטר מאדם לאדם בכל שטחי הסניף, למען הבריאות של כולנו.

בכל מקרה וכחלק ממכלול הפעולות הננקטות ברחבי המדינה, אנו ממליצים להימנע מלחיצת ידיים ו/או מגע פיזי מיותר וכן לעשות שימוש לחיטוי העגלות הזמינות בכניסות לסניף.

אנא שמרו על בריאותכם והקפידו על קיום הוראות משרד הבריאות כפי שהן מתעדכנות מעת לעת! ביחד נעבור את זה, ביחד ננצח משפחת Merkaza