ביה"ס והגנים של החופש הגדול - עדכונים חשובים!

הורים יקרים,
רשת המרכזים הקהילתיים ומינהל החינוך בעיר, נערכים כמיטבנו, על מנת לפתוח את מסגרות "בתיה"ס והגנים של החופש הגדול" ב-1/7/20  כמתוכנן ולאורך 5 שבועות ,עד ה-6/8/20. טווח הזמן קצר וכמעט בלתי אפשרי, אבל חשוב לנו לתת לכם ולילדכם את השרות הנכון במקצועיות הנדרשת וכבר החל מה-1/7/20 (במאמץ רב). משרד החינוך מסבסד השנה את פעילות הבוקר ואת הפעילות בצהרונים, ובהתאם לכך הוצאנו פרסום ועדכנו אותו ביום חמישי האחרון ה25/6/20 (לתשומת הלב). עלות לפעילות בוקר: 360₪, בכל המסגרות. עלות לצהרון (13:00-16:00) לילדי הגנים ולכיתות א'-ב'"( בלבד)- 575 ₪. לאור התפשטות הקורונה והנחיות משרד הבריאות, אנחנו מקפידים על רישום טלפוני ומזמינים לרישום במקום, בהתאם לאופן התשלום. הרחבנו את שעות ההרשמה ומוקדי נותני המענה.

ההרשמה נעשית במערכת מובנית המחייבת מקצועיות , על מנת לעקוב אחרי מספר הנרשמים לכל מסגרת, לאסוף את הפרטים הנדרשים ולא לוותר על החשוב. המזכירות שלנו עושות את המיטב לתת מענה –גם בזמן בו אתם מתקשרים וגם למסגרת אותה אתם מבקשים, אך העומס גדול ונדרשת סבלנות!!! (מדובר בכ1,800 ילדים בגנים ובבתיה"ס) אנחנו מטפלים אישית בכל בקשה/הערה/תלונה .אך לצערנו, לא תמיד ניתן להיענות לה ולכן אנחנו משתדלים להציע לכם  פתרונות חלופיים. אתכם הסליחה וההבנה.

לאור התפשטות הקורונה יתכן והיום/מחר נקבל הנחיות שידרשו מאיתנו פיצול קבוצות ועבודה בקפסולות. המשמעות היא היערכות לשינוי והתאמה (מקום, כו"א ועוד...), ניידע בהתאם.

נא ערנותכם לפרסומים היוצאים מטעמנו בנושא, לאמצעי התקשורת ולהנחיות הנדרשות של משרד החינוך.

במקרה שיתגלה מקרה של ילד/ה או עובד/ת שנדבקו בקורונה, במהלך הקייטנות, נפעל באופן מידי, בהתאם להנחיות ונאלץ לסגור את המקום ולהיעזר בעירייה לטיפול בנושא הבדיקות, אכיפת הבידוד וכל שיידרש.

זאת מציאות אחרת לכולנו, מציאות מורכבת ומאתגרת ,השונה מאוד משנים קודמות בהן הפעלנו את המסגרות השונות בפעילויות הקיץ.

אנחנו גוף מקצועי הרואה אתכם ואת ילדיכם במרכז ולכן נדרשת מכולנו יותר הבנה ,סבלנות, הקשבה וגמישות .

מודות לכם:
הנהלת רשת המרכזים הקהילתיים ומינהל החינוך