נטעתם למען השם? מוזמנים לצפות בתוצאות תרומתכם, בלי לצאת מהבית.  

בחודש נובמבר 2020 עיריית נוף הגליל יצאה במיזם הקורא לתושבי העיר ולכלל אזרחי ישראל, לקחת חלק בשיקום נזקי השריפה בדרך מקורית:  העירייה הציעה לכל המעוניין להעמיד עץ חדש בשטח העיר ולהקדיש אותו לברכה או להנצחה, באמצעות שלט הנושא שם ומוצב על גזע עץ תמורת 180₪.

המיזם "נוטעים למען השם" זכה להיענות גבוהה והוכתר כהצלחה ברמה הארצית. 

אזרחים  מכל רחבי הארץ נענו לקריאה ותרמו עצים הנושאים את שמם או את שם יקיריהם, בין התורמים הרבים בלט נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין שתרם עץ להנצחת רעייתו נחמה ז"ל.

העצים נטעו על ידי העירייה במבצע נטיעות חסר תקדים בהיקפו לכל תורם נשלחה בדואר תעודת הוקרה על השתתפותו בשיקום נזקי השריפה. העירייה תכננה לקיים בסיום המיזם אירוע חגיגי בו יושקו החורשות החדשות שנטעו הודות לתורמים. האירוע תוכנן להתקיים בט"ו בשבט, אך בוטל בשל מגבלות הקורונה והסגר המתמשך.

עם זאת, על מנת להראות לתורמים הרבים מהעיר ומכל רחבי הארץ את העצים שנטעו הודות לתרומתם ולאפשר להם לצפות בהם מבלי שיצטרכו לצאת מהבית תחת מגבלות הקורונה, העירייה עמלה בחודשים האחרונים על צילום כל עץ שנטע במיזם. תמונות העצים הוכנסו לאפליקציה מיוחדת המאפשרת צפייה בכל עץ באמצעות הקלדת שם או מספר העץ שמופיע על תעודת ההוקרה שנשלחה לתורם.
לקראת ט"ו בשבט, חגם של האילנות, האפליקציה כמעט הושלמה.

אנו גאים להזמין אתכם לצפות בעצים החדשים שלכם בנוף הגליל.

להדרכה על תוכנת צפייה בעצים לחץ כאן