דלג לתוכן העמוד

דירקטוריון קק"ל קיים סיור וישיבה מיוחדת בבית קק"ל למצוינות בנוף הגליל

יו"ר קק"ל עטר: "בעקבות ההצלחה האדירה של המיזם בנוף הגליל, אנו נקים בתוך שנתיים עוד תשעה בתי קק"ל למצוינות ברחבי הארץ"


חברי דירקטוריון קק"ל בראשות יו"ר קק"ל, דניאל עטר וראש העיר, רונן פלוט, קיימו השבוע סיור וישיבה מיוחדת בבית קק"ל למצוינות, בהשתתפות תלמידי תיכון שלוקחים חלק פעיל בפעילות הבית, המנהל שמעון אבוחצירה וראש מינהל החינוך בעירייה אורנה פישר. 

חברי הדירקטוריון התרשמו מהתרומה המשמעותית של המקום לשיפור ההישגים הלימודיים של תלמידי העיר ועל כך שאחוז הזכאים לבגרות בנוף הגליל עשה בשנה האחרונה קפיצה משמעותית בשיעור של 10.5 אחוז.

ראש העיר, רונן פלוט, אמר כי מערכת החינוך העירונית מייחסת לבית קק"ל למצוינות תרומה משמעותית להישגים הללו. "תלמידים מספרים לי שהם באים לכאן שלוש פעמים בשבוע ואיך הם שיפרו את הציונים שלהם. לדוגמה, במקצוע כימיה מ-30 ל-85, או בפיזיקה מ-40 ל-90. זה פשוט לא יאמן מה המקום הזה עשה להם", אמר פלוט.

יו"ר קק"ל, דני עטר, אמר: "לפני שנתיים אימץ דירקטוריון קק״ל את הצעתי להקמת המיזם הזה ואני שמח שהיום הם יכלו לראות עד כמה הוא הצליח. המקום הזה בנוף הגליל הוא סיפור הצלחה אדיר, ולאור הצלחתו אנו נקים בתוך שנתיים עוד תשעה בתי קק"ל למצוינות ברחבי הארץ"

התלמידה, הודיה עמר, שעולה לכיתה י"א, סיפרה עד כמה בית קק"ל למצוינות העצים אותה. "בית קק"ל נתן לי את המוטיבציה והרצון להצליח. המקום הזה קידם אותי והביא אותי להגשים חלום ובגיל 16 פתחתי עסק משל עצמי", סיפרה עמר, "החלום שלי הוא להיות אשת תקשורת ובזכות בית קק"ל הגעתי לראיונות בטלוויזיה וייצגתי את העיר בכבוד. הלמידה כאן באה יחד עם ערכים. אנו לומדים כאן גם שהציון הוא לא הכול וחשוב שקודם כל נהיה בני אדם".
מנהל בית קק"ל למצוינות, שמעון אבוחצירא, סיכם: "במבנה היפה הזה יש הרבה לב ואהבה. שיטת העבודה שלנו היא ליצור מגע עם בני הנוער, העובדים והרשות. זה סוד הקסם של המקום שיש בו הרבה תוכן ואווירה נכונה להצלחה".

 

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store