דלג לתוכן העמוד

שכונת בוטיק חדשה בנוף הגליל

משרד השיכון יפרסם בסוף החודש מכרז ליזמים. העירייה: מדובר בפרויקט בנייה יוקרתי שצופה לנוף המרהיב של העמק וכולל 230 יחידות דיור


משרד השיכון צפוי לפרסם בסוף חודש אוגוסט מכרז ראשון לפרויקט בניה גדול בשכונת הר יונה ד' במסגרת פרויקט יוקרתי הכולל 230 יחידות דיור בבנייה איכותית סמוך לביה"ס "נטופה" במעלה השטח הציבורי שליד היכל גרין.

השכונה שמצוינת ברשויות התכנון כהר יונה ד' מיועדת בעיקר לתושבי העיר ומציעה רמת חיים גבוהה גם בשל שביל האופניים שנסלל בימים אלה בסמיכות אליה ותחנת הרכבת הקלה המתוכננת בקרבתה. חלק משמעותי מהבתים ישווקו ב"מחיר למשתכן" המקנה לתושבי המקום עדיפות בזכייה בשתי ההגרלות. בעירייה מציינים כי פרויקט הר יונה ד' מצטרף לשני פרויקטים נוספים שנמצאים בשלבי ביצוע שונים, האחד כולל כ- 100 יח"ד ברחוב רימון ונמצא לקראת סיום שלב ביצוע תשתיות והשני כ- 200 יחידות דיור ברחוב יזרעאל נמצא לקראת התחלת ביצוע במהלך החודש הקרוב. 

ביום רביעי שעבר נפגש ראש העיר, רונן פלוט, יחד עם ממלא מקומו, אלכס גדלקין, עם שרת השיכון החדשה, ד"ר יפעת שאשה ביטון, לישיבת עבודה ראשונה במהלכה הציג ראש העיר את צרכיה המיוחדים של העיר בתחום הבנייה למגורים. שרת השיכון אמרה כי תעשה כל מאמץ על מנת לסייע לעיר ולהאיץ ביישום פרויקטים  שעברו את הליך התכנון.

יצוין כי בשני הפרויקטים הראשונים שווקו בשנה האחרונה בהגרלת "מחיר למשתכן" 70 אחוזים מבין הזוכים הם תושבי נוף הגליל. בעירייה רואים בנתון זה הוכחה מוחשית לשינוי שמתחולל בעיר בעידן פלוט. "העיר הופכת לאטרקטיבית בעיניהם של משפחות צעירות וזוגות עם ילדים ואין לנו ספק כי גם בפרויקט הר יונה ד' מספר הנרשמים יהיה גבוה בהרבה מן ההיצע", נמסר.  

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store