דלג לתוכן העמוד

מנהל חדש למרכז הצעירים נוף הגליל

ליאור קלאפאוק, בן 36 מנוף הגליל, הוא המנהל החדש של מרכז הצעירים


ליאור קלאפאוק, בן 36 מנוף הגליל, הוא המנהל החדש של מרכז הצעירים בנוף הגליל. הוא מחליף את לודמילה שקולניקוב, שעברה לנהל את תחום החינוך הבלתי פורמאלי במינהל החינוך של העירייה. ליאור חזר לעיר לאחר מספר שנים בהן התגורר בתל אביב. הוא סיים שירות קרבי בצה"ל, השלים לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתקופת לימודיו בלט בפעילותו באגודת הסטודנטים של מכללת עמק יזרעאל.  

במקביל ללימודיו, שימש בתפקידי הדרכה של בני נוער בתוכנית "פותחים עתיד" ובהמשך ריכז את תחום ההכנה לצה"ל במערך החינוך בעיר. לפני כשבועיים נודע לליאור על בחירתו במכרז לתפקיד מנהל מרכז הצעירים.

ראש העיר, רונן פלוט, היה הראשון לברך ולהבהיר את גודל האחריות המוטלת על כתפיו של המנהל הצעיר: "אני מפקיד בידיך את אחד התפקידים המשמעותיים בעירייה - להחזיר את הצעירים הביתה, לחזק אותם, לשלב אותם בחיי הקהילה ולתת להם את כל הסיבות להרגיש בבית ולהיות גאים בו - זהו עמוד השדרה והבסיס של מדיניות העירייה", אמר פלוט. ליאור הודה לראש העיר על האמון והבטיח לעשות כל שביכולתו על מנת לעמוד במשימה. "אני בא לתפקיד עם הרבה חלומות לצקת תכנים חדשים למרכז הצעירים. יש כאן צוות מדהים ואין לי ספק שביחד נסלול את הדרך להצלחה", אמר.

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store