דלג לתוכן העמוד

חוזרים לשגרה

מאז התפרצות הקורונה חולקו עשרות אלפי מגשי אוכל מבושל לבתי קשישים ותושבים נצרכים בנוף הגליל


 

מאחורי המבצע הלוגיסטי והמורכב הכרוך בחלוקת מגשי אוכל מבושל ליותר מ-3000 קשישים ונצרכים בעיר, על בסיס יומי, עמדו מאות מתנדבים מקרב תושבי העיר שהתגייסו לסייע: עובדות ועובדים סוציאליים, סיירת סטודנטים, תוצרת הארץ, מבינת תבור, חניכי שנת השירות בה, חיילי צה"ל, עובדי החירום בעירייה ומתנדבים רבים מקרב תושבי העיר שהתייצבו מדי יום במרכזי החלוקה, ארזו וביצעו את המשלוחים עד לבתים של הקשישים. 

בין המתנדבים הרבים בלט חבר מועצת העיר, דוד שינאן, שהוצא לחל"ת ממקום עבודתו ובחר להקדיש את כל זמנו להתנדבות במרכז החלוקה ברחוב מורד בשכונה הדרומית. 

"ממרכז מורד יצאו מדי יום מנות אוכל מבושל ל 500 קשישים שקיבלו במשך חודשיים אוכל חם, לכל יום", סיפרה מנהלת יחידת המתנדבים, מירי שטיצקי, וציינה כי קו החלוקה האחרון יצא ביום השבוע בתקוה שלא יהיה צורך בהפעלתו שנית עקב התפרצות שנייה חלילה. 

חבר המועצה דוד שינאן ביקש להודות למתנדבים ולגופים הרבים שלקחו חלק במבצע החלוקה: עיריית נוף הגליל, אגף הרווחה, משרד הרווחה ופיקוד העורף. 

"אני מודה על הזכות שניתנה  לי להיות שותף במיזם המבורך אבל אני רק אחד מתוך רבים שעשו עבודה נפלאה ומגיע להם כל הכבוד והתודה"

facebook_1589358698994_6666253548629449780

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store