דלג לתוכן העמוד

אזרחות כבוד של נוף הגליל הוענקה למנכ"ל מד"א, אלי בין

התואר היוקרתי שמוענק בדרך כלל לשרים ולראשי ממשלה, הוענק השבוע לאלי בין כאות הוקרה על פעילותו המאומצת למען בריאות תושבי העיר בימי שגרה ובמיוחד בתקופת הקורונה


 במעמד ראש העיר רונן פלוט ורב העיר ישעיהו הרצל, מועצת עיריית נוף הגליל התכנסה ביום שלישי השבוע לטקס הענקת אזרחות כבוד למנכ"ל מנכ"ל מד"א, אלי בין. 

הטקס התקיים בפורום מצומצם בשל הקורונה ובהתאם להנחיות משרד הבריאות והשתתפו בו כ-40 איש במרחק ישיבה של שני מטרים תוך  הקפדה על חבישת מסכות. 

ראש העיר, רונן פלוט, פתח בדברי הערכה ותודה לאלי בין תוך ציון פועלו  המיוחד, יחד עם כל צוותי מד"א, למען בריאות תושבי העיר בימי שגרה ובאופן מיוחד בימי הקורונה. "מנכ"ל מד"א נרתם להפעיל תחנות 'היבדק וסע' לביצוע בדיקות קורונה בשני סבבים בנוף הגליל, ובמשך כל תקופת הקורונה הוא נענה בחיוב והתגייס לבצע בדיקות יזומות בכל בתי האבות ובמקבצי הדיור המוגן, וזאת למרות הלחץ האדיר והעומס בו היה נתון בשיא המגיפה", סיפר ראש העיר פלוט, וציין כי מעבר לימי הקורונה, גם בעת שגרה, מנכ"ל מד"א פועל ללא לאות למען העיר והפריפריה. 

"אלי בין מכיר היטב את נוף הגליל, הוא מבין את  הצרכים המיוחדים של העיר ובתוך כך נרתם לסייע ובאופן ממשי מציל חיים", אמר פלוט, והזכיר כי בימים האחרונים הושלם פרויקט משמעותי נוסף במסגרתו הוצבו 10 מכשירי החייאה חכמים (דפיברלטורים) במרחב הציבורי, מרביתם הותקנו בעמדות מכשירי טלפונים ישנים שאינם בשימוש.  אלי בין הגיע לטקס יחד עם צוות ההנהלה הבכירה ונראה נרגש מאוד. 

הוא הודה על המחווה של העיר ואמר כי מדובר בכבוד גדול לו ולארגון. "קיבלתי בחיי כמה פרסים והוקרות, ובכל זאת אני מאוד מתרגש. ההוקרה הזאת היא לא אישית לאלי בין אלא לארגון כולו ולכל השותפים שלי, עובדי ומתנדבי מגן דוד אדום כ-30 אלף איש במספר", אמר וציין כי נוף הגליל היא אחת מהערים פורצות הדרך בביצוע הבדיקות היזומות בבתי האבות ומקבצי הדיור המוגן, וזאת על פי בקשתו של ראש העיר, רונן פלוט. 

במהלך הטקס הוקרן סרטון ברכה של שר הבריאות, יולי אדלשטיין וכן ברכו סגני ראש העיר, אלכס גדלקין וד"ר שוכרי עוואודה ובשם חברי המועצה בירכה ברכו ברוב ועירית שחר.  

אלי בין מצטרף לרשימה מכובדת של אישים שמחזיקים בתואר אזרח הכבוד של נוף הגליל, בתוכם: ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הכלכלה אלי כהן, שר השיכון לשעבר יואב גלנט ויו"ר קק"ל דני עטר. 
 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store