דלג לתוכן העמוד

נוף הגליל על שולחן הממשלה

ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, קיים בשבועיים האחרונים פגישות עבודה עם לא פחות מ-13 שרים בממשלה החדשה, במסגרת מאמציו לקדם את העיר ולהעניק לה עדיפות


רכבת הביקורים והפגישות שמקיים ראש העיר נוף הגליל, רונן פלוט, עם שרי הממשלה ובכירי משרדיה יצאה לדרך ימים אחדים לאחר כינונה של הממשלה החדשה, בביקור שקיים בעיר שר החינוך, יואב גלנט ואחריו שר הדתות, יעקב אביטן. לצד הביקורים קיים בשבוע שעבר ראש העיר פלוט פגישות עבודה בירושלים עם שר האנרגיה והתשתיות, יובל שטייניץ, שר הכלכלה והתעשייה עמיר פרץ  והשר למשאבי מים והשכלה גבוהה, זאב אלקין.

סדרת הביקורים נועדה לקדם את ענייני העיר אל מול מוקדי קבלת ההחלטות בשלטון המרכזי ולהוציא לפועל פרויקטים גדולים ברמה הלאומית. הסבב נמשך ביום ראשון השבוע בביקור וסיור עבודה שקיימה שרת התחבורה, מירי רגב. למחרת נפגש ראש העיר פלוט עם לא פחות מששה שרים ביום אחד: שר התרבות והספורט חילי טרופר, שר הבריאות יולי אדלשטיין, השרה להגנת הסביבה גילה גמליאל, שרת העלייה הקליטה פנינה תמנו-שטה, השר לביטחון פנים אמיר אוחנה והשר דוד אמסלם הממונה על הדיגיטל והסייבר הלאומי. כמו כן התקיימה פגישת עבודה עם מנכ"ל משרד הפנים מרדכי כהן ומנכ"ל משרד ראש הממשלה רונן פרץ. ביום רביעי השבוע הגיע לעיר גם שר התיירות אסף זמיר ובשבוע הקרוב צפוי ביקור נוסף  של השרה לקידום קהילתי אורלי לוי-אבקסיס.

"ראש העיר, רונן פלוט, נחוש לרתום את כל שרי הממשלה לתנופת הפיתוח וההתחדשות האדירה של נוף הגליל", נמסר בתגובת העירייה, וצוין כי הביקורים והמפגשים הינם לרוחב כל משרדי הממשלה ומתאפיינים בשילוב נדיר של סיעות הכנסת מימין ומשמאל. ראש העיר פלוט אמר כי הממשלה החדשה בראשות ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מבינה את הצרכים המיוחדים של נוף הגליל ולפיכך נרתמת לסייע ולקחת חלק במהפך. "אני רואה חשיבות גדולה בהתגייסות של השלטון המרכזי ותמיכתו בהחלטת ממשלה שתעניק הטבות מיוחדות לעיר ותיתן לה עדיפות בתקציבי פיתוח והשקעות בפרויקטים לאומיים גדולים", דברי ראש העיר פלוט.

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store