דלג לתוכן העמוד

מתחדשים בנוף

פרויקט שיפוץ בנייני מגורים ישנים בשכונות הוותיקות של נוף הגליל נכנס להילוך גבוה


אחרי המהפך החזותי של בנייני המגורים הישנים ברחוב עצמון, שכונת יזרעאל, יודפת ומרכז רסקו, עיריית נוף הגליל מקדמת בימים אלה ביצוע פרויקט נוסף במסגרתו ישופץ בניין מגורים ישן בשדרות מנחם אריאב.

שיפוץ בלוק 99 המיתולוגי ברחוב עצמון 16, שדרוג בניין המגורים הישן ברחוב עצמון 20, המזרקה שבחזית הפארק החדש שהוקם בחורש שבפאתי הרחוב, הטיילת החדשה ושדרת עצי פרי הדר והמראה החדש של רחוב יזרעאל, הפכו רחובות וותיקים בנוף הגליל מישנים ומוזנחים למודרניים, מוארים, ומושקעים במראה אסתטי.  

"הטיפול בשכונות הוותיקות הוא בלב חזון ההתחדשות העירונית שמוביל ראש העיר רונן פלוט" מסרה מנכ"לית העירייה חוה בכר וציינה כי שיפוץ מבני המגורים הישנים יצא לדרך בעזרת איגום משאבים של משרד השיכון, העירייה, האגודה לתרבות הדיור ובעלי הנכסים עצמם.

יצוין כי שיפוץ בנייני המגורים ביזרעאל כלל שיקום בטונים וברזל בכל הקירות החיצוניים, החלפת שוחות ביוב וצנרת, איטום, חיפוי קירות, ריצוף וחידוש צבע. "מדובר בבניינים ישנים מאוד, אחד מהם, במרכז רסקו, הוכרז כמסוכן ולכן הפרויקט הכרחי והוגדר בראש סדרי העדיפויות של העירייה", מסרה המנכ"לית בכר וציינה כי לאחרונה הצטרפו לפרויקט גם בעלי החנויות במתחם העסקי ברחוב עצמון 18, וזאת לנוכח המראה החדש של הרחוב כולו. "אנו מברכים על הצטרפות בעלי הנכסים במתחם החנויות לפרויקט ורואים בו מרכיב חשוב בהתחדשות הכוללת של הרחוב ומרכז רסקו", אמר ראש העיר רונן פלוט, וציין כי ההשקעה הכוללת ברחוב עצמון ומרכז רסקו כולל הקמת בית המצוינות של קק"ל, מסתכמת במאות מיליוני שקלים.

 

 

 

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store