דלג לתוכן העמוד

גלישה מהירה בנוף הגליל

תשתיות שירותי האינטרנט בנוף הגליל ישודרגו למהירות של עד 200 מגה, במסגרת מיזם מיוחד של משרד התקשורת


שר התקשורת, ד"ר יועז הנדל, אישר השבוע לחברת "בזק" לפעול לשדרוג תשתיות משמעותי ביישובים בפריפריה ובתוכם נוף הגליל. בהתאם לאישור, חברת "בזק" תוכל לשווק בעיר שירותי אינטרנט במהירות של עד 200 מגה. "ההחלטה שהתקבלה בצל משבר נגיף הקורונה, תאפשר, בין היתר, לתת מענה לעלייה בהיקפי השימוש ברשת  האינטרנט עקב המעבר לעבודה ולימודים מהבית", נמסר בהודעת משרד התקשורת וצוין כי ההחלטה מאפשרת ל"בזק" לשדרג את רשת הנחושת שלה  ולעשות שימוש בטכנולוגיה מתקדמתV35B , המספקת שירותי אינטרנט בקצב של עד 200 מגה.
"האישור ניתן ל'בזק' לאחר קביעת עקרונות שיבטיחו פרישה רחבה ומגוונת בין האזורים והיישובים בכל רחבי המדינה", נמסר בהודעה וצוין כי ספקי השירות יוכלו להשיק את השירות ללקוחותיהן במסגרת ה'שוק הסיטונאי' וזאת לאחר ביצוע ההתאמות הנדרשות במערכותיהן".

מועד ההשקה לשרות נקבע בעוד 4 חודשים באופן שיאפשר לשחקנים בשוק לבצע את ההתאמות והפיתוחים הנדרשים במערכותיהם, זאת על מנת להבטיח שוויוניות באספקת השירות ושמירה על התחרות. שר התקשורת, ד"ר יועז הנדל, הסביר כי "המשבר הנוכחי מחייב מתן מענה לעבודה מרחוק, רפואה מרחוק ולצערי גם לימודים מרחוק, בשנת הלימודים הקרובה וכי המשמעות היא שימוש רחב באינטרנט ביתי".

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store