דלג לתוכן העמוד

שהחיינו

במעמד יו"ר הכנסת יריב לוין, ראש העיר רונן פלוט, הרב ישעיהו הרצל ומנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון, נחנך בית הספר "תלמוד תורה–אומץ" במשכנו החדש בנוף הגליל


יו"ר הכנסת, יריב לוין, השתתף במהלך ביקורו שלשום בנוף הגליל בטקס חנוכת בית הספר "תלמוד תורה–אומץ" עם מעברו למשכנו החדש במבנה מרווח ומותאם לצרכי בית הספר שנמצא בצמיחה אדירה ובשנים האחרונות הכפיל את מספר תלמידיו. הטקס התקיים בהשתתפות  ראש העיר רונן פלוט, רב העיר ישעיהו הרצל, מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך ד"ר אורנה שמחון, מנכ"לית העירייה חוה בכר, ראש מינהל חינוך ד"ר עינבל וינברג ומנהל בית הספר גולן בן דוד . 240 תלמידים ילמדו השנה בבית הספר החדש ולראשונה הוא יפעל במתכונת מורחבת במבנים מרווחים שיוקצו לבנים ולבנות.

"התהליך רקם עור וגידים, אבל היה חשש שהקורונה תעצור את הפרויקט והמעבר ידחה למועד אחר. ברוך השם שזה לא קרה, זכינו הודות לפועלו הנמרץ של ראש העיר רונן פלוט, המעודד את צמיחת בתי החינוך לבנים ולבנות, שהתקבל אישור תקציבי מיוחד והפרויקט הושלם לרווחת ילדי העיר " סיפר הרב בן דוד.

ניר חבושה, מנהל מחלקת החינוך הדתי-חרדי  במנהל החינוך העירוני, מסר כי בעקבות הצמיחה הדרמטית של בית הספר הוחלט להעבירו למבנה מרווח אשר עבר בחודש האחרון התאמה לצרכי בית הספר. טקס חנוכת בית הספר התקיים במתכונת  מצומצמת בהשתתפות יו"ר הכנסת יריב לוין, ראש העיר רונן פלוט ורב העיר ישעיהו הרצל. יו"ר הכנסת לוין התרשם מההשקעה האדירה בבית הספר ואמר כי הוא שמח לראות את תנופת הפיתוח וההתחדשות האדירה בנוף הגליל שניכרת בכל תחומי פעילות העיר ובתוכם מערכת החינוך העירונית. "ראש העיר רונן פלוט הוא דוגמה ומודל לחיקוי באופן שבו הוא מוביל את העיר, בדאגה שלו לתושביה , בנחישות בלתי רגילה ובעבודה קשה. נוף הגליל היא לא אותה עיר, לא רק בהיבט של השם אלא בשינוי אדיר שמחולל בה בשנים האחרונות ואפשר לראות אותו בכל פינה"

 

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store