דלג לתוכן העמוד

אצטדיון "גרין" המחודש בנוף הגליל אושר סופית ורשמית למשחקים בינלאומיים וליגת העל

נוף הגליל היא העיר הרביעית בצפון שבתחומה פועל אצטדיון העונה לדרישות משחקים בינלאומיים ומשחקים בליגת העל. שלוש הערים הנוספות הן: קריית שמונה, חיפה ועכו


הפרויקט הגרנדיוזי של ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, להפיכת אצטדיון "גרין" ממתקן מיושן ומוזנח לאחד המתקנים המובילים בצפון, הושלם השבוע באופן חגיגי לאחר שהאצטדיון המחודש קיבל  אישור רשמי וסופי לשמש עבור משחקי ליגת העל ואירוח נבחרות מחו"ל. מהעירייה נמסר כי זהו האצטדיון הרביעי בצפון שזוכה לאישור וכי שלושת הערים הנוספות שמעמידות מתקן ברמה הנדרשת למשחקי ליגת העל הן קריית שמונה, עכו וחיפה.

מנהל האצטדיון, עמוס סבג, אמר כי מעבר לכר הדשא המושקע, המתחם החדש כולל מבנה מפואר שהוקם ברמה הגבוהה ביותר ומתפרס על פני 5 קומות וכולל חדרי הלבשה, עמדת צפייה וי.אי.פי, חדר תקשורת, אולם כנסים, חדר מאמן ומשרדי מנהלה. "קשה להאמין שכל זה לא היה לפני שנה", אמר סבג וציין כי שיפוץ האצטדיון הוא פלא שהתרחש כנגד כל הסיכויים, והצלחתו היא הוכחה מוחצת  ליכולת הבלתי רגילה של העירייה והעומד בראשה לגייס משאבים ממקורות שמחוץ לעירייה ולהוציא לפועל פרויקטים בהיקפים גדולים של עשרות מיליוני שקלים. "ראש העיר הודה לשותפים להצלחת הפרויקט - מפעל הפיס, הטוטו ומשרד התרבות והספורט. כמו כן הודה לראשי המנהלת וההתאחדות לכדורגל שליוו באופן אישי את הפרויקט, תמכו וסייעו לאורך כל תהליך בביצוע הפרויקט.

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store