דלג לתוכן העמוד

למען העובדים

יו"ר הסתדרות העובדים, ארנון בן דוד, ביקר בנוף הגליל וקיים ישיבה עבודה עם ראש העיר רונן פלוט, יו"ר ההסתדרות במרחב עמקים צפוני לאון פרץ ויו"ר ועד עובדי העירייה אילן מונטיצ'לו


יו"ר ההסתדרות, ארנון בן דוד, הגיע ביום חמישי שעבר לביקור עבודה ראשון בנוף הגליל. הביקור החל בסיור מודרך על ידי ראש העיר בפרויקטים הגדולים שמתבצעים בה במסגרת תוכנית ההתחדשות הכוללת. בן דוד התפעל מהאצטדיון המחודש ששופץ בשנה האחרונה והוכשר לליגת העל בכדורגל ולמשחקים בינלאומיים."רואים את השינוי הגדול בנוף הגליל", אמר לראש העיר פלוט ושיבח את העירייה על פועלה ונחישותה להמשיך בביצוע הפרויקטים תחת משבר הקורונה. המשך הביקור התקיים בישיבה  מצומצמת שהתקיימה בעירייה בהשתתפות יו"ר מרחב עמקים צפוני לאון פרץ, חברת מועצת העיר ברכה ברוב המשמשת בתפקיד יו"ר נעמ"ת ויו"ר ועד עובדי העירייה אילן מונטיצ'לו.

ראש העיר פלוט סקר את פעילות העירייה בתקופת הקורונה וציין את תרומתם הרבה והתגייסותם של עובדי העירייה. פלוט ציין את שיתוף הפעולה הפורה וארוך השנים בין ההסתדרות לעירייה. "אם העירייה היא גוף הרי שהעובדים הם הלב ועמוד השדרה שלה", אמר פלוט בסיכום המפגש. יו"ר המרחב בהסתדרות, לאון פרץ, ציין את שיתוף הפעולה ההדוק למען רווחת העובדים ושמירה על זכיותיהם בכל זמן נתון. יו"ר ההסתדרות בן דוד הודה על הביקור המרתק  ועל היחסים החמים בין העירייה להסתדרות.  

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store