דלג לתוכן העמוד

 בנוף הגליל נחנך השבוע מתחם הוקרה למד"א ולצוותים הרפואיים

המתחם, במרכזו מיצג אמבולנס עשוי דשא סינטטי, נחנך בטקס מצומצם במעמד ראש העיר רונן פלוט ומנכ"ל מד"א אלי בין


עיריית נוף הגליל הציבה מיצג אמבולנס עשוי דשא סינטטי בכניסה למתחם מד"א בעיר כאות הוקרה והערכה לפועלם של צוותי מגן דוד אדום וכל הצוותים הרפואיים בעת מגפת הקורונה. המתחם נחנך ביום שלישי השבוע בטקס מצומצם בהשתתפות ראש העיר רונן פלוט, סגניו אלכס גדלקין ושמעון ברון, מנכ"לית העירייה חוה בכר ומטעם מד"א המנכ"ל אלי בין, מנהל המרחב יוסי פחימה ואנשי מד"א בתחנת נוף הגליל.  

"הצוותים הרפואיים ראויים לכל תודה על עבודתם המסורה ודאגתם הבלתי פוסקת למען בריאותינו", אמר ראש העיר רונן פלוט וציין כי צבעו הירוק של האמבולנס מביע תקווה כי בקרוב העיר, יחד עם כל המדינה, תחזור להיות ירוקה ופעילותם של הצוותים הרפואיים תחזור לשגרה. "מצאנו לנכון בימים אלה להביע את הערכתנו העמוקה לכל צוותי הרפואה שפועלים למען בריאותם של התושבים במתחמי הבדיקות, במוקדי החיסונים, במחלקות הקורונה בבתי החולים, במד"א, באיחוד הצלה, בקופות החולים ובמשרד הבריאות. האנשים האלה עובדים בשנה האחרונה ללא הפסקה, במסירות, בחריצות ובאחריות רבה, נותנים מענה מקצועי ועומדים בגבורה יוצאת מן הכלל בחזית המאבק בנגיף הקורונה", אמר פלוט.  

מנכ"ל מד"א, אלי בין, הודה על המחווה וציין את שיתוף הפעולה ההדוק עם העירייה והעומד בראשה לאורך כל תקופת הקורונה. "ראש העיר רונן פלוט מנהל את העיר בצורה שונה, הוא רואה לנגד עיניו רק את טובת העיר ותושביה, ומבחינתו אין דבר כזה בלתי אפשרי. כשהוא רוצה להשיג משהו למענם, הוא יהפוך עולמות".

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store