דלג לתוכן העמוד

אכיפה מוגברת נגד מטרדי רעש והשתוללות בכבישים

האכיפה מתבצעת בפארקים, בגינות הציבוריות ובכבישי העיר בשיתוף פעולה הדוק עם המשטרה


השיטור העירוני של נוף הגליל מקיים מדי שבוע מבצעי אכיפה ממוקדים נגד המשתוללים בכביש, המרעישים ומפרי הסדר הציבורי. לצד השיטור העירוני מתבצעות פעולות אכיפה יזומות גם על ידי פקחי העירייה, סיירת ההורים ומשמר השכונה.

עמית פסחוב, מנהל השיטור העירוני, סיפר כי האכיפה המוגברת מתבצעת בפארקים, בגינות הציבוריות ובכבישי העיר בשיתוף פעולה הדוק עם  המשטרה. העירייה קוראת לציבור התושבים ובני הנוער לשתף פעולה, להישמע להוראות החוק, לדאוג לסביבה נקייה בכל רחבי העיר ולהיות שותפים מלאים בשיפור איכות החיים בעיר.

מנכ"לית העירייה, חוה בכר, ציינה כי מתבצעת אכיפה מוגברת בכל הקשור לצמצום מטרדי הרעש, מניעת ונדליזם, השלכת פסולת ברשות הרבים ושמירה על הסדר הציבורי. לדבריה, נושא מטרדי הרעש והוונדליזם הופכים בחודשי הקיץ לנושא שפוגע באיכות החיים בעיר. "כדי לצמצם את כלל מטרדי הרעש המתבצעים בבתי תושבים, בפארקים ובגינות הציבוריות, הנחה ראש העיר לקיים אכיפה מוגברת בחודשי הקיץ באמצעות יחידת השיטור העירוני, הפיקוח העירוני ובשיתוף המשטרה במטרה לשפר את איכות החיים בעיר", אמרה בכר וציינה כי העיר מרושתת בלמעלה מ- 200 מצלמות אבטחה חדשות ואיכותיות המוצבות בעשרות אתרים שונים. הצבתן של המצלמות מתבצעת במסגרת יוזמה עירונית ומימוש התכנית להגברת תחושת הביטחון, מניעת אלימות וונדליזם.

.

 

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store