דלג לתוכן העמוד

"אקווטרון" - החברה המובילה בייצור רובוטים אוטומטיים לניקוי בריכות - עוברת לנוף הגליל

החברה בבעלות קונצרן BWT  מעתיקה את מרכז פעילותה לפארק התעשייה "ציפורית"


אנדרייאס וויסינבכר, הבעלים של BWT  - הקונצרן האוסטרי המוביל בעולם בטכנולוגיות טיהור מים ופיתוח פתרונות ושירותים מתקדמים לטיפול במים, ביקר ביום שני השבוע בפארק התעשייה "ציפורית" ונפגש עם ראש העיר רונן פלוט ומנהל מינהלת הפארק סרגיי זלוטניק. אנדרייאס בישר על החלטת הקונצרן שבבעלותו להעתיק את פעילות חברת הבת "אקווטרון" לנוף הגליל ולהרחיב את היקף פעילותה. אנדרייאס, הבעלים של החברה, הגיע יחד עם זיגמונד גרובר, נשיא מועדון הכדורגל ל.א.ס.ק לינץ  באוסטריה, בה הוא משמש כספונסר ראשי.

ראש העיר, רונן פלוט, ברך על הצטרפות החברה לרשימת המפעלים והחברות המתקדמות שעושות את דרכן לפארק במסגרת המהפכה שמתחוללת בו בשנים האחרונות. "נוף הגליל הופכת לעיר הייטק מובילה בצפון, כל מי שמצטרף עכשיו לסיפור ההצלחה רק מרוויח", אמר פלוט וציין את רשימת החברות והמפעלים המובילים שנכנסו לפארק בשנה האחרונה ובתוכם סולאראדג' - חברת מובילה לייצור פאנלים סולאריים המעסיקה כ-500 עובדים.

במהלך הפגישה עלתה גם אפשרות לשיתופי פעולה בין קבוצת הכדורגל הפועל נוף הגליל לקבוצת הכדורגל ל.א.ס.ק לינץ והבעלים של הקונצרן, וזאת בהקשר להעפלתה של קבוצת הפועל נוף הגליל לליגת העל. "עלו כל מיני רעיונות, בהחלט יש על מה לדבר, אבל הדברים עדיין לא סגורים", אמר ראש העיר פלוט בתגובה. בנוגע למעבר של החברה ל"ציפורית", אמר כי מדובר  בשורה של ממש לעיר הן בהיבט התעסוקתי והן בהיבט הכלכלי. "מדובר בשחקן חיזוק משמעותי בתעשייה המתקדמת של נוף הגליל, 'אקווטרון' מפתחת, מייצרת ומשווקת רובוטים מישראל לעשרות מדינות ברחבי העולם תחת מותגים מהמובילים בעולם. זוהי חברת הייטק לכל דבר וענין".

מנהל מנהלת פארק "ציפורית", סרגיי זלוטניק, ציין כי מרכז הפיתוח, יחידת הייצור ולב העסקים של "אקווטרון" ממוקמים בישראל ומהווים גאווה ישראלית בכל רחבי העולם בזכות הפטנטים הייחודיים והמוצרים הטכנולוגיים פורצי דרך, לרבות  רובוט מחובר לאפליקציה ומופעל באמצעות טלפון חכם.

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store