דלג לתוכן העמוד

נוף הגליל מציגה: פלנטריום מעולם אחר

הפלנטריום שהוקם בנופארק (הפארק העירוני החדש), מאובזר במערכת מתקדמת בעולם כולל טכנולוגיית צפייה שמאפשרת רחף בין כוכבי הלכת במערכת השמש ולטייל במרחבי הגלקסיה


מהיום אין צורך לטוס לבוסטון, רומא, ברלין או ניו יורק, גם לא לנסוע למרכז או לדרום, על מנת לחוות את עוצמותיו של היקום בצורה הכי מוחשית שיש. מתחם פלנטריום ייחודי מסוגו בעולם הוקם בנוף הגליל, בלב נופארק – פארק החלומות החדש שנפתח לאחרונה ומהווה אטרקציה בקנה מידה ארצי.
הפלנטריום מאובזר במערכת המתקדמת ביותר בעולם טכנולוגיית הצפייה ומאפשר צפיית רחף בין כוכבי הלכת במערכת השמש, טיול במרחבי הגלקסיה, התבוננות בתוך גלגל המזלות ואפילו צלילה לתוך ערפליות. ואם זה לא מספיק, במאמץ משותף עם מומחים, מעצבים, אדריכלים ואומנים המובילים בעולם – נבנו במתחם דגמי ענק מדויקים ומופלאים בכדי שהמבקרים יוכלו לנחות במאדים ולגעת בירח. בתוך המבנה עיצוב חדשני וייחודי שגורם למבקרים בו להרגיש שהם נמצאים בתוך חללית ולהתנתק מכדור הארץ אל תוך מסע עוצר נשימה.  הפלנטריום הקרוי  V-PLANETמתוכנן להיפתח בעוד כשבועיים ולהצטרף לשאר האטרקציות בנופארק: חי פארק, גן בוטני, גן מוזיקאלי, מתחמי ספורט ופנאי ועוד.

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store