דלג לתוכן העמוד

חתימה טובה

ראש עיריית נוף הגליל, רונן פלוט, העניק השבוע לסגן נציב הכבאות הארצי, טפסר בכיר שמעון בן-נר, טופס 4 לאכלוס המבנה החדש של מפקדת כב"א במחוז הצפון שנבנתה בנוף הגליל בהשקעה של למעלה מ –35 מיליון שקלים.המבנה המפואר הוקם בשלוש השנים האחרונות נחשב למתקדם ביותר בארץ הן בהיבט האדריכלי והן בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת. מיקומו בשכונת הר יונה, מתפרס על שטח של 8 דונם וכולל מוקד 102 אזורי, תחנת כיבוי ומטה מפקדת המחוז.

"קריאות 102 לא יגיעו יותר לתחנות, הן יתרכזו במוקד המחוז וממנו ישוגרו רכבי הכיבוי", הסביר טפסר בכיר בן-נר, סגן נציב הכבאות הארצי, שהגיע במיוחד ללשכתו של ראש העיר פלוט על מנת לקבל את הטופס. מעמד החתימה החגיגי הינו פרומו לאירוע הפתיחה המתוכנן מיד אחרי החגים במעמד השר לביטחון פנים, עמר בר לב. סגן נציב הכבאות בן-נר ציין כי ההחלטה להעתיק את המפקדה לנוף הגליל נעוצה בהיותה עיר המחוז שמרכזת בתוכה את כל משרדי הממשלה והיכל המשפט וכן מקומה הגיאוגרפי בלב יישובי הגליל. "מהרגע הראשון שהרעיון עלה לאוויר, זכינו לשיתוף פעולה יוצא מן הכלל של ראש העיר רונן פלוט, שלקח בשתי ידיים את הפרויקט ואפילו הקים סמוך למפקדה כיכר 'לוחמי האש' המעוצבת בדמויות של כבאים".

ראש העיר, רונן פלוט, ציין כי מעבר לצמצום זמן התגובה במקרה של שריפה, המפקדה והתחנה החדשה היא מעין מפעל שמעסיק כ-200 עובדים, לוחמי אש ועובדי מנהלה. "מדובר בתוספת משמעותית של משרות אטרקטיביות עבור תושבי העיר שמעוניינים לעבוד בשירותי הכבאות", אמר פלוט.

סגן הנציב  בן-נר אישר את דבריו של ראש העיר ואמר כי מיד אחרי החגים שירות הכבאות יפרסם מכרזים ל-150 משרות פנויות בתפקידי לחימה ומנהלה.

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store