דלג לתוכן העמוד

פרויקט "שערי העיר" נוף הגליל יוצא לדרך בהשקעת של למעלה מ-350 מיליון שקלים

במסגרת הפרויקט ייהרס מבנה "מקורות" הישן ובמקומו יוקם מגדל מפואר בן 17 קומות שישמש לעסקים, בילוי ומסחר


"שערי העיר", אחד מהפרויקטים הגדולים של נדל"ן בצפון, יתבצע בנוף הגליל על ידי קבוצת "בסט ייזום ובנייה", בעלת רזומה עשיר בהקמת מגדלים מפוארים ברחבי הארץ . נציגי הנהלת החברה הגיעו ביום שלישי שעבר אל לשכתו של ראש העיר, רונן פלוט, וקיבלו היתר ראשון להריסת המבנה והתחלת ביצוע עבודות התשתית. ראש העיר פלוט, יחד עם מ"מ אלכס גדלקין, סגנו סמיון ברון ומהנדס העיר דורון לבב, ציינו בפגישה את חשיבות הפרויקט ומשמעותו להשלמת פאזל התחדשות העיר והשינוי האדיר שמתחולל בה. "הכניסה לעיר תהיה מרשימה ומודרנית בהתאמה לעיר המתחדשת שנמצאת בתנופת פיתוח אדירה", אמר ראש העיר פלוט, וציין כי בחמש השנים האחרונות הוקמו בנוף הגליל 27 מפעלי הייטק, שודרגו תשתיות ומתקנים עירוניים, נסללו עשרות כבישים והוקמו מאות פרויקטים בהיקפים של מאות מיליוני שקלים לשיפור איכות החיים של התושבים.
מגדל "שערי העיר" כולל 17 קומות בתוכן  3 קומות מרתף לחנייה בשטח של 18 אלף מ"ר, קומת כניסה מושקעת למסחר, בתי קפה ומסעדות ומעליה 13 קומות לעסקים ותעסוקה בהייטק על שטח של 21 אלף מ"ר.

מנכ"ל העירייה, עדי מלכה, ציין  כי הפרויקט ישתלב היטב  במראה החדש של הכניסה לעיר, עם השלמת בניין קריית הממשלה החדשה ואכלוסה בחודשים הקרובים. לדבריו, הפרויקט ישתלב בעתיד גם עם סלילת הרכבת "נופית" שמתבצעת בקצב מואץ ובהתאם לתוכנית תמוקם  תחנת רכבת במרחק הליכה מהמגדל.
ראש העיר פלוט ציין את ההשקעה הנדל"נית חסרת התקדים בעיר. לדבריו "נוף הגליל הפכה לפנינת הנדל"ן של הצפון. הצמיחה הכלכלית האדירה, תנופת ההתחדשות והשם הטוב שהולך לפניה מושכים יזמים גדולים לבוא ולהשקיע"

 

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store