דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש העיר

רונן פלוט
ראש העיר נוף הגליל
עדיה וקשטיין
מזכירת לשכה
אלונית כהן
מנהלת לשכה
יוסי נימלמן
עוזר ראש העיר
עדה ויסמן
מזכירה

לשכת מ"מ ראש העיר

אלכס גדלקין
מ"מ ראש העיר, יו"ר הועדה לתכנון ובנייה, ראש רשות הרישוי

לשכת סגן ראש העיר

אלכס גופמן
סגן ראש העיר

לשכת סגן ראש העיר בתואר

שוכרי עואודה
סגן ראש העיר בתואר

לשכת מנכ"לית

חוה בכר
מנכ"לית העירייה
איריס אדרי
מזכירה
יבגני קומרניצקי
מנהל פרוייקטים
מיכאל מזאוי
ממונה על התיירות
רדה ריינס
מנהלת אירועים

הון אנושי

דוד זילברמינץ
מנהל הון אנושי
שירי מור קנפו
מנהלת מחלקת הון אנושי
דיאנה ורור
פקידה
דיאנה שרגוב
מזכירה

אגף מערכות מידע

דוד זילברמינץ
מנהל מערכות מידע
לאוניד נסטרוב
טכנאי מחשוב ותקשורת
יורם כהן
טכנאי מחשוב
אלון אסטרין
טכנאי מחשוב מוס"ח

בית עלמין

רבקה בן גל
אחראית אדמיניסטרטיבית בית העלמין
שמעון עמוס
אחראי תפעולי בית העלמין

מחלקת ספורט

ורד מלר דוידסון
מנהלת מחלקת הספורט

מחלקה משפטית

אינה אלבז
מנהלת מחלקה הוצל"פ וגבייה
אולגה גורדון
יועצת משפטית
מאיר נמימי הלוי
עורך דין
אורטל בוסידון אולגן
תובעת עירונית
אנג'לה מדלר
מתמחה
מלוינה אריסטר
מתמחה

דוברות העירייה

אורנה יוסף בוחבוט
דוברת העירייה
זהבה אמסלם
מזכירה
מורן פוגל
ע. דוברת ומנהלת ניו מדיה
הילאל בשתאוי
מנהל מדור

מינהל כספים

אגף הכנסות וגבייה

וידאד בשארת
מנהלת מדור הנחות
גלעד הוביי
מנהל מדור שילוט
אנסטסיה רומננקו
מנהלת מדור שומה
אילן איבגי
פקיד גבייה
נלי ברמן
קופאית
אביבה שכטר
פקידה
מרינה ברקמן
פקידה
ויקטוריה פישלב
פקידה
סיון וקס
פקידה
יולי שרייר
פקידה
מוטי סויסה
איש שטח

מחלקת שכר

אירינה גוספודרנקו
מנהלת מדור שכר

הנהלת חשבונות

מיכאל לביא
מנהל חשבונות ראשי
אלכסנדר לוין
מנהל תב"רים
יעל אנדרשניקוב
מנהלת חשבונות
עינת שריד
מנהלת חשבונות
אלה ויינשטיין
מנהלת חשבונות
ויקי קלרמן-קובי
מנהלת חשבונות תב"רים

מחלקת רכש

אנדריאנה סימנוביץ
קניינית
סינתיה שריקי
מרכזת הסכמים וחוזים

רשות החניה והפיקוח

שנית בוזגלו
אחראית
מירב עטיה
פקידה

מינהל הנדסה

סבטלנה גרמן
מהנדסת העיר
שי רוזנר
סגן מהנדסת העיר
פנינה קדוש
מזכירה
סבטלנה גופמן
אדריכלית
עלא חורי
רשם נכסים

אגף רישוי ופיקוח על הבניה

לאה ספיר
ממונה על רישוי עסקים
גיא עמית לנדסמן
מנהל אגף ועדת בינוי ערים רישוי ופיקוח על הבניה
נורית אטיאס
מזכירה של הוועדה לתכנון ובניה
אפי דויטש
מנהל מדור פיקוח על הבניה
רונן אוסטרובסקי
מנהל תפעול
אורי איתן
אחראית תחום GIS ומתאמת מערכות הנדסיות
אילנה אידוב
בודקת תוכניות היתרים
רעיה רובינשטיין
בודקת תוכניות היתרים
טליע אסעד
מפקח בניה
איגור אובסייביץ
מפקח בניה
איגור טרחובסקי
מפקח בניה

מדור ביצוע

מיכאל מרגולין
מהנדס ביצוע
מיכאל פריימן
מהנדס ביצוע
מרק ליברמן
מהנדס ביצוע
שמואל רביב
מהנדס ביצוע
גריגורי ווליסון
מפקח ביצוע מוסדות חינוך

מינהל חינוך וקהילה

ד"ר עינבל וינברג
ראש מינהל
מרב ששון אמויאל
סגנית מנהלת אגף
אמיר חנוך
סגן מנהל אגף
אלינה ורניקוב
מזכירה
אלכס קוזק
מנהל מחלקת פרט
ניסים רוני אקוקה
קב"ט מוסדות חינוך
אור שושן
חשב מינהל החינוך
צחי אריאלי
מנהל מחלקת נוער
נתי ברה
מנהל יישובי תכנית 360
יוליה מירגורודסקי
רכזת העצמה לנערות

גני ילדים

עינב סויסה
מנהלת מחלקת גנים
מזל מיכאלי
מנהלת מדור גני ילדים
חנה רבקין
מרכזת גני כוח

בתי ספר

בלוריה לאופר
מנהלת מחלקת בתי הספר
דבורה פרץ
סגנית מנהלת מחלקת בתי ספר

בית הספר אורט יגאל אלון - חט"ע

רונית מלדסי
מזכירה
דינה שטרן
מזכירה
ויטה הולנד
מזכירה
אלזה מכאלי
מזכירה

בית הספר אורט משה שרת - חט"ע

אורלי חרוש
מזכירה
בתיה יאיר
מזכירה

בית הספר עצמון

אלונית אילוז
מזכירה

תלמוד תורה אומץ

יהודית שולמן
מזכירה

ביקור סדיר

אנטולי גולדשטיין
מנהל מחלקת קב"ס
בוריס דבורי
קצין ביקור סדיר
אלינה גל שמעונוב
קצינת ביקור סדיר
אמל חמדאן
קצינת ביקור סדיר
אסנת עראקי – הכהן

אגף רווחה

איריס בורמיל
מנהלת
אנג'לה אברמוב
סומכת
יאנה פישמן
סומכת
טובה כלף
ראש צוות משפחות
אלונה כהן
עובדת סוציאלית
אסתר רוזנברג
עובדת סוציאלית
אתי אלמליח
עובדת סוציאלית
חילית הרשקוביץ
ראש צוות משפחות
טניה קונדרטיוק
עובדת סוציאלית
מרינה רביקוביץ
עובדת סוציאלית
סיגלית חונן
ראש מדור אזרחים ותיקים
סיגלית כהן
עובדת סוציאלית
פאני פרץ
עובדת סוציאלית
רולא סעד סח'ניני
עובדת סוציאלית
ערד כהן
עובדת סוציאלית מש"ה
גבי דובדבני
עובד סוציאלי
מיאדה זיתאווי
עובדת סוציאלית
מנאר ג'נדלי
עובדת סוציאלית
דקלה אורדני
סומכת
סמירה זעאתרה צפורי
עובדת סוציאלית
סלביה מרג'יה
עובדת סוציאלית
נרי שטרומן
עובדת סוציאלית
גלית רובין
עובדת סוציאלית
מליכין ויקה
סומכת
עידו גורשברג
עובד סוציאלי
ספיר מרכוס
עובדת סוציאלית
נרג'ס חכרוש
עובדת סוציאלית

מחלקת זכאות

נטלי שולייב
חשבת
אלה פרונקין
עובדת זכאות
ויקטוריה לנגר
עובדת זכאות
זהבה רוזן
עובדת זכאות

היחידה לטיפול בהתמכרויות

מיכל פלג
מנהלת
שורה קושניר
עובדת סוציאלית
רינה בטלסקי
עובדת סוציאלית
אולג בלובשטיין
מדריך
מאיר ברקוביץ
מדריך

המרכז לשלום המשפחה

ג'אנה רוייזמן
מזכירה
תמי יוסף
עובדת סוציאלית
סיון יאיר מימון
מנהלת
גל ברקאי
עובדת סוציאלית
דינה רביב שסטצקי
עובדת סוציאלית קהילתית
הילה גרינברג
עובדת סוציאלית
חנין כנעאן
עובדת סוציאלית
מיכל דיין שכטר
עובדת סוציאלית
סילביה מרג'יה
עובדת סוציאלית מרכז קשר
שי בריסקו
עובדת סוציאלית
שרי דיורולי
עובדת סוציאלית
תירזה זייתון
עובדת סוציאלית
ויקטוריה מליכין
סומכת
אנדריי רדצ'נקו
מדריך

מרכז עוצמה

ישראלה מרקסמר
ראש צוות משפחות
אלישבע בוגנים
עובדת סוציאלית
דלית סמאין
עובדת סוציאלית
קטיה ברוראוב
רכזת בעוצמה

התנדבות

מירי שטיצקי
רכזת מתנדבים עירונית

מבקר העירייה

רן ליאון
מבקר העירייה

מינהל עירוני

לאה ספיר
ראש מינהל עירוני וממונה על רישוי עסקים
צ'רלי נטף
ממונה על תלונות הציבור
ציפי מור
פקידת דואר
שמואל ממן
אב בית העירייה

המחלקה לרישוי עסקים איכות הסביבה וקיימות

אלכס גדלקין
ראש רשות הרישוי
אילן אזולאי
מנהל רישוי עסקים
אודליה קפלן
רכזת רישוי
פולינה שלמינזון
תברואנית
אורן מצפה
פקח

ארכיון

מירב אוחנה
פקיד ארכיון

מוקד עירוני

מוקד עירוני: מוקד 107 או בטל' 04-6478888

אלכס אשורוב
מנהל מוקד עירוני

קיימות וניהול פרוייקטים

אגף ביטחון

שמעון ז'נו
מנהל שיטור עירוני
אילן מונטצלו
מנהל מחלקת פיקוח
שלמה דהן
מנהל מחלקת שילוט
אבי אלמליח
מנהל סניף האגודה לתרבות הדיור ושיקום שכונות

אגף שפ"ע

אורי טויטו
מנהל מחלקת חשמל וסגן מנהל אגף שפ"ע
צילה מנשרוב
מזכירה
דני אלביטר
מנהל מחלקת רכב ופינוי אשפה
אריק פרטוש
מנהל מתקני משחקים
ישראל שוורץ
קצין בטיחות
יעקב אטליס
חשמליה
רמי פינטו
אינסטלציה

תעסוקה

לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה

אגף תעשייה

סרגיי זלוטניק
מנהל
ויקי דולגוב
מזכירה

מרכז צעירים

לודמילה שקולניקוב
מנהלת
אלכס אביטל
רכזת חיילים ומשתחררים
גל אזולאי
רכזת השכלה גבוהה
יפית פיינשטיין
רכזת מעורבות חברתית
אינסה פלוטקין
רכזת פיתוח קהילה ומשפחות צעירות
עדי זינו
רכזת תעסוקה ופיתוח קריירה
קבלה מרכז צעירים

שירות וטרינרי

עסאם בריק
וטרינר עירוני
שלומית מלכה
מזכירה
ציון סויסה
פקיד כלביה עירונית

אגף לשילוב קהילתי

לילך סטולר
מזכירה
אנג'לה אסקרוב
אחראית על מדיה דיגיטלית בשפה הרוסית
לאוניד שניידר
ראש תחום תעסוקה
סבטלנה יעקובוביץ
מנהלת מחלקת קליטה
טטיאנה מרוז
דוברת בשפה הרוסית
ישראל היילו
ממונה מרכז קהילתי ניו יורק ופעילות הקהילה האתיופית
רוזליה קופרמן
רכזת תכנית שילובים
אלכסנדר וייסמן
מנהל מדור תרבות עולים ואחראי על מוזיאון השואה
מרט אלפרוביץ
מלווה עולים דוברי רוסית
לאדה איסקייב
רכזת תעסוקה
יונה חיאנגטה
מלווה עולים בני מנשה
לודמילה פסחוביץ
אחראית תוכנית מנהיגות צעירה למעורבות חברתית

היחידה לקידום נוער

קריסטינה קרילוב
רכזת עולים
מרי בארנסי
עובדת חינוך טיפול/ רכזת תעסוקה
ערן אנוק
עובד חינוך וטיפול/ רכז צה"ל ותרומה לקהילה
טניה גולדין
מנהלת השכלה
מריה ברסקי
מנהלת היחידה

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store