דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

יפעת ווקנין
ראש המנהלת
עמרי גייגר
מנהל מחלקת חברה וקהילה במינהלת התחדשות עירונית

אלכס גדלקין
מ"מ ראש העיר, יו"ר הוועדה לתכנון ובנייה, ראש רשות הרישוי
לילך סטולר
מזכירה מ"מ ראש העיר
שמעון טפר
פקיד במדור פרויקטים

דוד שינאן
סגן ראש העיר

שוכרי עואודה
סגן ראש העיר בתואר

עו"ד אולגה גורדון
יועצת משפטית
אינה אלבז
מנהלת מחלקה הוצל"פ וגבייה
עו"ד אנג'לה מדלר
אחראית נכסים ומקרקעין
עו"ד אושרה יצחקי
ממונה תחום אזרחי בכירה
עו"ד קלודין מטר ח'ורי
עורכת דין ממונה תחום אזרחי

בני קונפורטי
גזבר וראש מנהל כספים
איילת כהן
מזכירת גזבר

רומן שמעוני
מנהל אגף הכנסות וגבייה
וידאד בשארת
מנהלת מדור הנחות
אנסטסיה רומננקו
מנהלת מחלקת שומה
אינה מון
מנהלת מדור שומה
אילן איבגי
פקיד גבייה
נלי ברמן
קופאית
אביבה שכטר
פקידה
מרינה ברקמן
פקידה
ויקטוריה פישלב
פקידה
סיון וקס
פקידה
מוטי סויסה
איש שטח
אירית גל
פקידת גבייה
הדס ממן
מזכירה

מיכאל לביא
מנהל חשבונות ראשי
אלכסנדר לוין
מנהל תב"רים
עינת שריד
מנהלת חשבונות
אלה ויינשטיין
מנהלת חשבונות
ויקי קלרמן-קובי
מנהלת חשבונות תב"רים

מיכאל שפירו
מנהל מחלקת רכש ואספקה
ליליה רובינשטיין
קניינית
דפנה אדלר
מרכזת הסכמים וחוזים
שרה זועבי
מזכירת מחלקה

מינה קליין
ראש מנהל חינוך וקהילה
אלינה ורניקוב
מזכירת אגף
ניסים רוני אקוקה
קב"ט מוסדות חינוך
לודמילה שקולניקוב
מנהלת תחום בלתי פורמלי
מרינה איסייב
מנהלת מדור הסעות וכוח אדם
חיה הילדסהיים
מ"מ מנהל יישובי תכנית 360
מוהג'א חנא
חשבת מנהל החינוך
אור גדג'
פרויקטורית בתחום החינוך הבלתי פורמלי
ולדימיר ירמנקו
קב''ט מוסדות בחינוך

ניר חבושה
מנהל האגף לחינוך דתי – חרדי
רבקה לנדאו
מזכירת מחלקת החינוך הדתי-חרדי
מנחם פרלה
פקיד מידע חינוכי
שמשון פנאי
מגשר חינוכי לעולי בני מנשה בשפת המיזו
לאה קיפגן
מגשרת חינוכית לעולי בני מנשה בשפת הקוקי

בלוריה לאופר
מנהלת מחלקת בתי הספר
דבורה פרץ
סגנית מנהלת מחלקת בתי ספר

רונית מלדסי
מזכירה
דינה שטרן
מזכירה
ויטה הולנד
מזכירה

שרה נדר
מנהלת
רות ביטון
מזכירה

גולן בן דוד
מנהל
יהודית שולמן
מזכירה

יהודית שניאור
קצין ביקור סדיר
אנדריי רדצ'נקו
קצין ביקור סדיר
בוריס דבורי
קצין ביקור סדיר
יהודית שניאור
קצינת ביקור סדיר

יאנה ביברמן
מזכירת שירות פסיכולוגי
הדס שורץ-חילאוי
מנהלת השירות הפסיכולוגי
לינא דאניאל עואד
פסיכולוג
נטליה בורודבקו
פסיכולוג
ויג'דאן דראושה
פסיכולוג
אלמוג צרפתי
פסיכולוגית

אלינה גל שמעונוב
אחראית תחום החינוך המיוחד

ערן אנוק
עובד חינוך וטיפול/ רכז צה"ל ותרומה לקהילה
מרי בארנסי
עובדת חינוך טיפול/ רכזת תעסוקה

אתי בוצין
מהנדסת הרשות
רונן מיצ'ה
אחראי תחום GIS ומתאם מערכות הנדסיות

אלכס גדלקין
ממונה על רישוי עסקים ויו"ר ועדת משנה לתכנון ובניה
ליליה בישב
מנהלת מחלקת רישוי
נורית אטיאס
מזכירה של הוועדה לתכנון ובניה
אלכסנדר אורסו
מפקח תכנון ובנייה
מטר אסכנדר
סגן מנהל מחלקת פיקוח על הבניה
רונן אוסטרובסקי
מידען תכנוני
רעיה רובינשטיין
מנהלת אגף תכנון ובנייה
איגור אובסייביץ
מנהל מחלקת רישוי ופיקוח על הבנייה
איגור טרחובסקי
מפקח בניה
נגאר רוחמה
בודקת בקשות להיתרי בנייה
מריה סטפצ'נקו
בודקת בקשות להיתרה בנייה
אליזבת אברמוב
בודקת בקשות להיתרים
הירש מרדכי אליהו
מפקח תכנון ובניה
עוואודה רנדה
בודקת בקשות להיתרי בנייה

שמואל רביב
מהנדס ביצוע
גריגורי ווליסון
מפקח ביצוע מוסדות חינוך

אלונה כהן
עובדת סוציאלית
אסתר רוזנברג
עובדת סוציאלית
אתי אלמליח
עובדת סוציאלית
חילית הרשקוביץ
ראש צוות משפחות
טניה קונדרטיוק
עובדת סוציאלית
מרינה רביקוביץ
עובדת סוציאלית
סיגלית חונן
ראש מדור אזרחים ותיקים
סיגלית כהן
עובדת סוציאלית
פאני פרץ
עובדת סוציאלית
ערד כהן
עובדת סוציאלית מש"ה
גבי דובדבני
עובד סוציאלי
מיאדה זיתאווי
עובדת סוציאלית
מנאר ג'נדלי
עובדת סוציאלית
דקלה אורדני
סומכת
סמירה זעאתרה צפורי
עובדת סוציאלית
גלית רובין
עובדת סוציאלית
ספיר מרכוס
עובדת סוציאלית
נרג'ס חכרוש
עובדת סוציאלית
עירית שוורץ
מלווה לניצולי שואה
אלבינה סימחוב
עו"ס משפחה
אווה עימנואלוב
עובדת סוציאלית
אפרת פרידמן
עובדת סוציאלית
דאניאל סאנדי
עובדת סוציאלית
עראם רוזאן
עובדת סוציאלית
מורה רוזנשיין

פאיזה חאפי- חדאד
כזת התוכנית לקידום הדיאלוג החברתי
יונית גרוס קולה
עו"ס בית משפט
מוריה רוזנשטיין
עו"ס משפחה

אלה פרונקין
עובדת זכאות
ויקטוריה לנגר
עובדת זכאות
אנה גילאדוב
פקידת זכאות
עדרי מיטל
פקידת זכאות

סיון יאיר מימון
מנהלת מרכז
תמי יוסף
יו"ר ועדות תכנון, טיפול ועו"ס לחוק הנוער
מיכל דיין שכטר
עובדת סוציאלית ורכזת נתיבים להורות
שי בריסקו
עובדת סוציאלית נוער התמכרויות וחוק הנוער
שירה גולן
עו"ס נערות ורכזת בית חם
נג'את סלימאן
עובדת סוציאלית מרכז קשר ומשטרה
דינה רביב שסטצקי
עובדת סוציאלית קהילתית
שרי דיורולי
עובדת סוציאלית לנוער
ויקטוריה מליכין
סומכת
רולא סעד סח'ניני
עובדת סוציאלית
מלוינה אריסטר
עו"ס נוער וחוק הנוער
דסטאי סמאי טמייט
עו"ס נערות וחוק נוער
רעות נחייסי
עו"ס ניצוץ (חיילים)
תום לוין
עו"ס יתד (צעירים)
פאיזה חאפי חדאד
רכזת דיאלוג חברתי

ישראלה מרקסמר
ראש צוות משפחות
אלישבע בוגנים
עובדת סוציאלית
קטיה ברוראוב
רכזת בעוצמה
רימה זלמן
רכזת תעסוקת עולים
אלונה נפתולייב
רכזת תעסוקה

מירי שטיצקי
רכזת מתנדבים עירונית

סבטלנה יעקובוביץ
מנהלת אגף קליטה, תעסוקה ואכלוס
לאוניד שניידר
ראש תחום תעסוקה
לודמילה פסחוביץ
מנהלת מדור קליטה
אלכסנדר וייסמן
מנהל מדור תרבות עולים ואחראי על מוזיאון השואה
טטיאנה מורוז
דוברת בשפה הרוסית
ישראל היילו
ממונה מרכז קהילתי ניו יורק ופעילות הקהילה האתיופית
רוזליה קופרמן
רכזת תכנית מנהיגות עולה למעורבות חברתית
סינתיה שריקי
רכזת קליטת עלייה לדרום אמריקאים
ודים שירינוב
מלווה עולים דוברי רוסית
מרט אלפרוביץ'
מלווה עולים דוברי רוסית
סרגיי קוטילוב
מלווה עולים דוברי רוסית
אוקסנה גנז'יבייב
מלווה עולים דוברי רוסית
יונה חיאנגטה
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה מיזו
אמונה צ'ונגטו
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה מיזו
מאיר פלטואל
פרויקטור לעידוד עלייה לעולי בני משנה בשפה קוקי

יבגני קומרניצקי
מנהל מרכז צעירים

סירין גאנטוס
מנהלת האגף לתכנון אסטרטגי
יעל לינפלד
צוערת באגף

דוד זילברמינץ
ראש מנהל מערכות מידע, פרויקטים ומנהלה
מיכאל יארמוליק
טכנאי מחשוב
לאוניד נסטרוב
טכנאי מחשוב ותקשורת
אלון אסטרין
טכנאי מחשוב מוס"ח

אורי טויטו
מנהל אגף פרויקטים וממונה על תשתיות חשמל ותאורת רחובות
יעקוב אטליס
מנהל מחלקת חשמל
רמי פינטו
מנהל מדור מים וביוב במבני הרשות
ניזרד יוסף

בן דוד יניב

פינטו רמי

ציסר סיני

אביטן חיים יעקב

רצ'וב סרגיי

דוידוביץ' פבל

דשקו משה

הורידו את האפליקציה העירונית לסלולרי שלכם:

Google Play App Store